Březen 2011

Naschledanou, sbohem a Ámen

14. března 2011 v 21:19 | eM
Jestli vše půjde podle plánu, právě čtete poslední článek na tomto blogu.
Takže jste si mohli všimnout, že jsem nakonec upustila od písničky týdne, která tu běžela od Nového roku, tolik blogů je pro mě už moc náročné. Tady to nechám být, asi nic nebudu mazat, ale už se věnuji blogu na blogspotu. Přeci jen, některé funkce které se dají přidat do stránek to tady prostě neschroupne a v projektu Clausa Societatis jsem zase "šlápla do pedálů." Postupně některé články zkopíruji na nový blog. Ještě nevím, jaký osud potká tenhle, ale určitě se dlouho nechci vracet, jen za všemi blogy, kam ráda chodím.Snad to zase všechno poběží jak má, začínám si zvykat na pracovní proces a jsem méně unavená.
Poslední dobou jsem to tu tak nějak sledovala a dělala si svůj obrázek.
Všichni víte, že jsem chtěla do AK, jenže pro deníčky a hloubání nad nesmrtelností chrousta tam není místo. Podle mého soudu aspoň ne, při nedostatečném přizvukování Stanislavovi. Jenže tohle přišlo už v době, kdy jsem při zakládání Geo blogu na otázku, jestli ho chci udělat na blog.cz odpověděla jasné NE. To už o něčem svědčilo. Ano znechutila mě krásná.cz a článek o tom, jak jsou všichni kdo na ní hází špínu vlastně úplní vypatlanci, ve mě vyvolával zvracení. Brzy po té jsem začala hledat kam odejít a díky Taychi jsem zkusila tedy blogspot, a zamilovala jsem se. Z funkcí mi tam nic nechybí, spíš naopak. A světe div se, když nebudu chtít, nemusí nikdo na mým blogu čumět na reklamu a obzvlášť ne na příšernou krásnou nebo superstár či co.
Jen tak mimochodem všimli jste si těch hnusnejch bot v reklamním baneru krásný s něčím jako co je in, nebo nejlepší na nošení a stejně ta tlama co je u "Jak být krásná" mi teda krásná nepřijde :D. Ale o krásný už bylo napsáno víc než dost. I když ta ikonka AK vypadá vážně jak ošklivá sestra krásné . A ten design na blogu klubu je taky dost jetej. Taky se vám rozmazává na pořádným monitoru? Ale je přeci od profíka ... ??
Ale co mě nejvíc pobavilo, bylo vyhození všech snílků a bývalých správců a jestlipak tušíte proč tam byla ta výzva k napsání a domluvení co a jak? Myslíte si, že kdyby všechny tyhle vyhazovy byly oprávněné a bylo by to co opravdu do AK nepatří po úpravě pravidel, že by tam byla taková výzva? A nebyla by to cca stovka, bylo by to v řádech pár kusů. Však šlo přesně o to aby se přihnali a ohlásili, nepřipomíná Vám to tu tolik kritizovanou Tiskarovu modrou barvičku? Jenže v modré barvičce nešlo o vyhazov. Proč tedy valná většina putovala po jednom emailu pěkně hezky zpět?
A co ti co byli po emailu odesláni na krásnou? Copak, to co vyházeli by nemělo být to nekvalitní? Což o to, o krásné není mínění nijak zvlášť vysoké, ale vyhánět, obzvlášť narážím na jednoho kvalitního blogera, je jak do vyhnanství na Kavkaz? =oD ... Buď je to pokus o nahrnutí dalšího odpadu a nebo jen snaha získat blogery, co by jim do těch slintů tedy nakonec přispívali? Těžko říct...
A nejdřív vám řeknou, že vás do AK nevezmou a ať píšete na krásnou a ve finále, vám bude nabídnuto správcovství? Jeden by si řekl, že to už je vážně blbej fór.
A Taychi je případ sama o sobě, sice horká hlava něco napsala, jenže problém byl jak byl celý článek pochopen, pokud vím o celém správcovství a jejích záměrech jsme debatovaly poměrně dlouho a o ničení klub.blog.cz se nezmínila ani slůvkem. A ve chvíli, kdy se zvrhla nevole s jejím (neexistujícím) záměrem "vandalismu" na blogu AK, stáhla svou přihlášku na správcovství, aby nevypadalo že toho zneužila... Ale nakonec byla smazána z celého AK.
Pak mě napadá ještě jedna otázka... Vážně si myslíte, že to bylo jen tak? Ten odchod Kittanyi, že to bylo jen tak? Že by jen tak zanechala tolik hodin práce? ... No?
Co se týče celé služby blog.cz, cca od Nového roku jsem přemýšlela o svém odchodu a čekala jsem na nějaký ten spuštěč, když jsem se ho dočkala, přijala jsem ho až s cinickým klidem. A prostě zmáčkla tlačítko založit blog na blogspotu. Pak jsem z nejistěla, ale nakonec jsem přišla na to, že mě tu nic nedrží, oblíbené blogy si vezmu s sebou, a ať se stane s tímhle blogem cokoliv... existuje záloha 99% článků.
Prosím, přepiště si mě, přes tenhle blog už dlouho komunikovat nebudu. Pokud chcete přidejte si mě na FB, postupně tu kontakty smažu.
Když tak přemýšlím, nevím proč bych tu měla zůstávat, na administraci nic světabornýho už neshledávám, reklamy mi už začínají vadit, a všudypřítomná Nova mi leze na mozek, och ano, typický český pseudointelektuál ohrnuje nad Novou nos a nakonec na ní stejně čumí, všichni do jednoho jsou totiž postižení televizí a Novou obzvlášť, protože Superstar Šere-záda je nejlepší.
Proč mi ten článek házící špínu na všechny blogery tak záhadně připomíná reakci na křišťálovou lupu? Pokud si dobře vzpomínám, při článku o uzavření hlasování bylo jak bude na srdci blogu, hned po vyhlášení (tuším 25.11.) o tom celém článek na srdci, článek se objevil asi až za týden. Samozřejmně blog.cz nevyhrál, takže článek byl jedna dlouhá kritika. Nevadí, letos budu zase hlasovat, třeba zase něco vyhraju, loni to bylo roční předplatné časopisu Trendmarketing, myslím, že budu znovu hlasovat pro blog.cz ale určitě ho napíšu v jiné kategorii=o)...*potměšile se culí*
Neměla bych zapomenout, na beautykillers. Nevíte co to bylo? Někdo si založil blog s výzvou, aby mu lidi psali kdo je z blogu naštval nebo se mu zdá namyšlený a nabourávali se do blogů. Samozřejmě není nic těžkýho zjsitit heslo k emailu přes něj i k blogu... Není to tak dlouho, co mi nějaký dobrák změnil heslo k lide.cz. Ale zpět k mazání blogu, tenkrát mě rozesmála reakce z podpory: ..."rozhodně nebudeme podporovat šíření dezinformací o tom, že existuje jakási skupina uživatelů rušící blogy - je to naprostý nesmysl." Nikdo sice nemluvil o skupině, ale někdo to očividně dělá, vážně rozházený blog nějakým pičusem jedné ze slavných blogerek není dezinformace. A nikdo nic nešířil, jen se poslal report na podporu. Ale psst, nikdo nesmí vědět, že se sem někdo dokáže nabořit! A nebo dokonce, že na to přijímá objednávky.
Pak by mě třeba zajímalo, proč mi zmizelo u pár podle mýho dobrých článků na téma týdne označení jako téma týdne, protože já si vždycky kontroluju, že se pak zobrazí ve výpisu na hl. stránce a kdyby náhodou nebyly, tak si toho všimnu a obzvlášť ten jeden vím, že tam byl... ???

Tak abych to ukončila...
Svého času mi tu bylo fajn, svého času to ušlo, když jsem ignorovala "okolní svět" (myslím tím Novu), teď už to nejde a vypínám to tu se stejným znechucením jako serenazáda, když nemůžu najít v půl šestý ovladač abych tu pičovinu vypla než začne.

Můžu s klidným srdcem říct, že mi odsud nebude chybět NIC. Tímhle dávám sbohem reklamám a všemu co mě tu obtěžovalo.

Tak mi přejte, ať se mi na veverci-doupe.blogspot.com líbí a taky k narozeninám 22. co budu mít 21.března:-)....

Takže tímto se loučím s blog.cz, tímto napíšu poslední tečku, za posledním článkem a tady je .


Kam za mnou?

2. března 2011 v 19:49 | eM
Možná se vrátím, možná ne... každopádně je to jedno.Mazat to tu nebudu, to by musel někdo udělat jiný. Ale občas přispěju i něco sem:). Minimálně písnička týdne bude zatím tady:). Ale jelikož si zvykám na novou práci, nemám moc času, tak to ani v novém doupěti nebude nijak žhavé. A jestli se vrátím, no možná až nebudu mít osypky z krásný.cz, reklamy, superstar a Novy celkově. Nechce se mi tu být. Potřebuju dovolenou nebo změnu prostředí, jak chcete...

http://veverci-doupe.blogspot.com

A geocachingové zážitky budou zde:

http://surikati-team.eblog.cz

A samozřejmě si s sebou beru všechny SBéé, oblíbené blogy:) takže vás budu i dál očumovat:)

A teď se ptám já, jste někdo na blogspotu? Tak se nám prosím ozvěte na

http://clausa-societatis.blogspot.com


Tak se mějte:) A kdokoliv se za mnou přijdete na blogspot podívat, těším se:)